close
close

DARMOWA DOSTAWA JUŻ W 24 GODZINY!

Aktualności Kanaste dotyczące koronawirusa (COVID-19)

W związku z pandemią koronawirusa (COVID-19) dotykającą obecnie ludzi na całym świecie, postanowiliśmy odpowiedzieć na Twoje pytania dotyczące jej ewentualnego wpływu na realizację zamówień w Kanaste.

Zależy nam na zapewnianiu Ci przejrzystych i jasnych informacji, dlatego regularnie aktualizujemy tę stronę, uzupełniając ją o nowo pojawiające się dane.

Czy moje zamówienie zostanie dostarczone?

Tak, jak najbardziej!

Podjęliśmy wszelkie kroki, aby zapewnić dostawy produktów Kanaste zarówno stałym, jak i nowym klientom.

Czy dostawy moich zamówień będą opóźnione?

Nie! Obecnie czas dostawy wynosi 1 dzień roboczy, a zamówienia złożone przed 15:00 wysyłane są tego samego dnia.

Możesz mieć pewność, że dokładamy wszelkich starań, by wysłać Twoje zamówienie najszybciej, jak to możliwe.

Czy Wasze zapasy magazynowe mogą się skończyć?

Obserwujemy zwiększone zainteresowanie produktami Kanaste, ale bez paniki! Mamy wszystko pod kontrolą i skrupulatnie planujemy nasze działania, aby zapewnić płynne i bezproblemowe dostawy produktów Kanaste.

Jaki jest termin przydatności do spożycia produktów Kanaste?

Termin przydatności do spożycia Kanaste wynosi 24 miesiące, pod warunkiem, że opakowanie jest przechowywane w suchym i chłodnym środowisku, z dala od promieni słonecznych. Spokojnie, nie musisz robić notatek – na każdym opakowaniu znajdziesz wydrukowaną datę przydatności do spożycia.

Czy warto kupować Kanaste w czasach pandemii koronawirusa?

Naszym zdaniem zawsze warto dbać o równowagę ciała i umysłu – niezależnie od tego, czy ma to związek z pandemią, czy nie! Kanaste jest świetnym rozwiązaniem w każdym przypadku, gdy potrzebujemy dodatkowego wsparcia w utrzymywaniu dobrego samopoczucia, szybszej regeneracji ciała lub poprawy jakości snu.

Czy sprzedaż produktów Kanaste rośnie?

Tak, obserwujemy obecnie wysoki popyt na nasze produkty, a sprzedaż przewyższa zakładane prognozy – częściowo wiążemy to bezpośrednio z epidemią koronawirusa. Chcemy zaznaczyć, że nie mamy żadnych obaw dotyczących stanów magazynowych, gdyż od pewnego czasu sumiennie pracujemy nad zapewnieniem rezerw, które pozwolą nam sprostać ewentualnemu nieoczekiwanemu zapotrzebowaniu na Kanaste.

* Poziom THC w sprzedawanych produktach nie przekracza 0,2%.
Prezentowany produkt nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia lub zapobiegania jakiejkolwiek chorobie. Efekty zażywania produktów mogą się różnić.