close
close

DARMOWA DOSTAWA NA NASTĘPNY DZIEŃ

Dostawa, płatności i zwroty

Dostawa

1. W Kanaste.pl obowiązuję darmowa dostawa dla wszystkich zamówień na terenie Polski.
2. Kanaste.pl realizuje zamówienia na terenie Polski i pozostałych krajów Unii Europejskiej. 
3. Wszystkie krajowe przesyłki wysyłane są firmą kurierską Inpost lub za pomocą Paczkomatów InPost. Przesyłki międzynarodowe dostarczamy za pośrednictwem DPD.
4. Większość zamówień krajowych jest dostarczana w terminie 1 dnia roboczego. Przesyłki międzynarodowe są dostarczane w 3-5 dni roboczych.
5. Paczki są dostarczane jedynie w dni robocze.
6. Gdy w momencie odbierania przesyłki opakowanie nosi znamiona uszkodzenia lub ingerencji w jej zawartość osób trzecich, należy odmówić przyjęcia towaru i w obecności kuriera sporządzić protokół zgłoszenia szkody i zgłosić ten fakt obsłudze sklepu.

Płatności

Klient ma możliwość dokonania zapłaty za złożone zamówienie w następujących formach:

1. Gotówką w momencie dostarczenia zamówienia „za pobraniem”.
3. Visa, Visa Electron, MasterCard, MasterCard Electronic, Maestro w serwisie PayU.
4. Przelewem z konta w serwisie PayU.
5. Płatnością BLIK w serwisie PayU.
6. Płatnością Google Pay w serwisie PayU
7. Przelewem bezpośrednim na konto bankowe (dodatkowo prosimy o wysłanie maila na [email protected] z informacją o wykonaniu przelewu).

ING Bank Śląski: 77 1050 1070 1000 0090 8108 5376
Here&Now Sp. z o.o.
Białej Floty 2/2
02-654 Warszawa

SWIFT: INGBPLPW

W przypadku wystąpienia konieczności zwrotu środków za transakcję dokonaną przez klienta kartą płatniczą sprzedający dokonana zwrotu na rachunek bankowy przypisany do karty płatniczej Zamawiającego.

Przy płatnościach kartą czas realizacji zamówienia wskazany będzie od momentu uzyskania pozytywnej autoryzacji.

Podmiotem świadczącym obsługę płatności online jest PayU.

Zwroty

W Kanaste naprawdę wierzymy w nasze produkty. Dlatego oferujemy Gwarancję Szczęścia. Jeśli czujesz, że nasz olejek nie usatysfakcjonował cię, skontaktuj się z nami przez telefon, maila lub messengera. Jeśli to twoja pierwsza buteleczka i od zakupu nie minęło więcej niż 30 dni, zwrócimy ci całość kosztów.

Dla wszystkich kolejnych zakupów, zwroty przyjmowane są w terminie 30 dni pod warunkiem, że produkt jest nieużywany i znajduje się w oryginalnym opakowaniu.

Poprosimy cię o wysłanie produktów na adres poniżej. Pamiętaj proszę aby skorzystać z firmy oferującej śledzenie przesyłek i ubezpieczenie. Kanaste nie odpowiada za przesyłki zgubione podczas transportu. Po nadaniu przesyłki, poinformuj nas o tym mailowo dołączając numer przesyłki abyśmy mogli sprawnie przetworzyć twój zwrot.

Here&Now
Targowa 11
43-502 Czechowice-Dziedzice

Mamy nadzieję, że powyższe informacje okazały się pomocne. Jesteśmy tu dla ciebie, więc jeśli masz jakieś pytania, nie wahaj się napisać na [email protected] lub zadzwonić po numer 737 330 035 aby porozmawiać z jednym z naszych opiekunów klienta.

* Poziom THC w sprzedawanych produktach nie przekracza 0,2%.
Prezentowany produkt nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia lub zapobiegania jakiejkolwiek chorobie. Efekty zażywania produktów mogą się różnić.