Lista przydatnych
kontaktów

Centrum Wsparcia dla osób w stanie kryzysu psychicznego tel. 800 702 222
Projekt Ministerstwa Zdrowia realizowany przez fundację ITAKA. Telefon służy na rzecz zapobiegania depresji, samobójstw i innych działań autodestrukcyjnych. W ramach projektu działa całodobowa pomoc poprzez telefon, czat i email dla osób w stanie kryzysu psychicznego.
Kryzysowy telefon zaufania dla dorosłych tel. 116 123
Telefon Zaufania dla Osób Dorosłych w Kryzysie Emocjonalnym. Działa bezpłatnie w godzinach 14-22. Oferta Poradni kierowana jest do osób dorosłych w kryzysie emocjonalnym, potrzebujących wsparcia i porady psychologicznej, rodziców potrzebujących wsparcia w procesie wychowawczym oraz osób niepełnoprawnych.
Telefon zaufania dla osób starszych tel. 22 635 09 54
Telefon prowadzony przez Stowarzyszenie mali bracia Ubogich. Projekt przeciwdziała izolacji społecznej osób starszych, a jednocześnie pełni funkcję informacyjną i doradczą. Godziny dostępności są zmienne, dlatego należy je sprawdzać na stronie www.malibracia.org.pl/.
Bezpłatna linia wsparcia dla osób po stracie bliskich tel. 800 108 108
Telefon prowadzony przez Fundację Nagle Sami adresowany jest do wszystkich osób w żałobie, które potrzebują pomocy. Działa w dni powszednie od 14:00 do 20:00. Dzwoniący mogą anonimowo porozmawiać o swojej sytuacji, otrzymać wsparcie, zasięgnąć porady.
Infolinia dla dzieci, młodzieży, rodziców i pedagogów tel. 800 080 222
Projekt Ministerstwa Edukacji realizowany przez fundację ITAKA. Projekt oferuje pomoc w zakresie problemów w domu, szkole, problemów wychowawczych, czy w relacjach równieśniczych. Linia dostępna jest całodobowo i bezpłatnie.

Nie znalazłaś_eś
odpowiedniej pomocy?

Napisz do nas – jesteśmy tu dla Ciebie. Pomożemy znaleźć specjalistę, który będzie w stanie Ci pomóc.

NAPISZ DO NAS