Poznaj
Kamila i Artura

Stworzyliśmy Kanaste, aby wspierać Twoją przemianę w zdrowszą i szczęśliwszą wersję siebie. My też szukaliśmy lepszego sposobu na dobre samopoczucie – bez uczucia haju, kaca, ani ryzyka uzależnienia. Po wielu próbach trafiliśmy w końcu na naturalną alternatywę, która naprawdę działa. Osobiście doświadczyliśmy skuteczności CBD w lepszym radzeniu sobie ze stresem, niepokojem, bólem i bezsennością.

Głęboko wierzymy, że dobre samopoczucie to nawyk. Ogromnie cieszymy się, że razem z nami robisz krok w kierunku lepszego życia. Chcemy towarzyszyć Ci w tej transformacji – nie tylko przekazując produkty o najwyższym możliwym standardzie, ale również treści edukacyjne, które pomogą na stałe przemienić Twoje codzienne samopoczucie. Wszystko zaczyna się tu i teraz.

Wszystkiego, co dobre!

 • Kamil

  Współzałożyciel

 • Artur

  Współzałożyciel

TO DLA NAS NAJWAŻNIEJSZE

Skupiamy się
na trzech obszarach

Dostarczając szczęście już do ponad 100 000 osób, zwracamy uwagę na:

 • Świadomie tworzonE
  produkTY

  Używamy wyłącznie starannie wyselekcjonowanych, naturalnych składników o potwierdzonej skuteczności.

 • HolistycznĄ edukacjĘ

  Korzystamy z wiedzy najjaśniejszych umysłów na planecie, aby dostarczać najskuteczniejsze metody poprawiające jakość życia.

 • DzieleniE się dobrem

  1% rocznych dochodów przekazujemy Polskiej Fundacji Medytacji Vipassana, która pomaga ludziom prowadzić harmonijne życie.

11 FILARÓW DOBREGO SAMOPOCZUCIA

Dobre samopoczucie to wybór i umiejętność

Skorzystaj z naszego darmowego poradnika 11 Filarów Dobrego Samopoczucia. Zebraliśmy w nim potwierdzone naukowo, fundamentalne zasady dbania o swoje ciało i umysł, które pozwolą Ci czuć się świetnie każdego dnia.

DZIAŁANIA CHARYTATYWNE

Kupując
wspierasz

1% rocznych dochodów przekazujemy Polskiej Fundacji Medytacji Vipassana, która pomaga ludziom żyć w spokoju i harmonii.